Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego 2020 Roku chcielibyśmy życzyć wszystkim pracownikom ZEITKRAFT prawdziwie rodzinnej atmosfery, spokoju, szczęścia, pomyślności oraz zasłużonego odpoczynku. Pragniemy, by ten czas – zarówno dla Was, jak i dla Waszych bliskich – był czasem pełnym miłości, radości i wzajemnego wsparcia. Niech te kilka dni pozwoli Wam odzyskać siły, byście do kolejnych wyzwań podchodzili pełni optymizmu, energii i zapału.

Doceniamy i wyrażamy podziękowanie za zaangażowanie w codzienną pracę w mijającym roku oraz wkład w rozwój firmy. Jesteśmy przekonani, że dzięki wspólnemu działaniu kolejny rok będzie dla nas rokiem dalszego dynamicznego rozwoju i sukcesu.

Życzymy Wam wszystkiego, co najlepsze

Zarząd oraz pracownicy biura Zeitkraft

zk wesolych swiat

Zwycięzca naszej akcji „Polecam Zeitkraft 2018” odpoczywał z rodziną w Kudowie-Zdrój. Weekendowy pobyt w Hotelu Verde Montana stanowił nagrodę dla pracownika, który w 2018 roku zarekomendował pracę w Zeitkraft największej ilości osób.

Poniżej kilka słów, które skierował do nas Marcin:

Witam, chciałem złożyć na Państwa ręce serdeczne podziękowania za docenienie moich dotychczasowych starań w formie vouchera na weekend w Kudowej Zdroju w Hotelu Verde Montana. Nie ukrywam, że było to dla mnie wielkim zaskoczeniem otrzymanie takiej nagrody, która była strzałem w dziesiątkę. Wyjazd na weekend z rodziną dał nam chwilę relaksu i odskoczni od codziennych obowiązków i naładowania baterii do kolejnego "działania".

Pozdrawiam Marcin Derewlany

My również dziękujemy Marcinowi za zaangażowanie w proces poszukiwania nowych pracowników. Zachęcamy wszystkich do udziału!

IMG 20191130 WA0000

IMG 20191219 WA0001

Odzież robocza Engelbert Stauss - PRADA wsród ubrań roboczych :)

Sporo naszych pracowników pobrało już z naszej bazy w Opolu ubrania robocze marki STRAUSS. Wasze opinie dotyczące solidności i komfortu noszenia utwierdzają nas w słuszności naszego wyboru. Zapewniamy, że na bieżąco będziemy uzupełniać asortyment ubrań roboczych. Informacji dotyczacych możliwości odbioru ubrań chętnie udzieli Wam Łukasz 722 044 021 z bazy Conexio w Opolu.

Jesteśmy do tego stopnia zadowoleni z ubrań, że postanowiliśmy utożsamić się z marką STRAUSS (struś)

StaussStruass2Straus1

W ostatnich miesiącach coraz więcej naszych Klientów wymaga od elektryków uprawnień do obsługi podestów jezdnych.

Od dłuższego czasu dzięki uzyskanej akredytacji mamy możliwość organizować tego rodzaju kurs w ZEITKRAFT. Od początku roku już blisko 50 elektryków uzyskało uprawnienia. Niebawem zaprosimy na kurs kolejnych naszych elektryków.

Pozdrawiamy i do zobaczenia na sali szkoleniowej!

small

Nasze materiały szkoleniowe

Na samym początku pragniemy Wam mocno PODZIĘKOWAĆ za to, że jesteście z nami i mogliśmy razem celebrować jubileusz 25 lecia Zeitkraft. 
Dlatego chcieliśmy podziękować Wam nie tylko słowami, ale także nagrodami! 
Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie?
Zadanie jest bardzo proste. Wystarczy umieścić komentarz na facebooku Conexio TYM POSTEM https://www.facebook.com/LogistykaConexio z rozwinięciem zdania "WARTO PRACOWAĆ W ZEITKRAFT PONIEWAŻ..." i dopisać 1-2 zdania dlaczego wybraliście właśnie Zeitkraft jako swoje miejsce pracy w Niemczech.
Jedna osoba, może umieścić tylko jeden komentarz!
Konkurs trwa do niedzieli 16 czerwca 24:00h.
Co można wygrać m.in. karty podarunkowe do Decatlona, gadżety firmowe i wiele innych atrakcyjnych nagród.
Czas start! 
!!!Udział w konkursie mogą brać wyłącznie pracownicy firmy Zeitkraft!!!

konkurs 25ZK