ZEITKRAFT znów pomaga potrzebującym!

Niedługo Święta i jak co roku otwieramy przed naszymi pracownikami sposobność wskazania osób w potrzebie, którym udzielimy wsparcia.button Zeitkraft Wir Helfen

Żywą w Niemczech tradycję obdarowywania partnerów biznesowych prezentami z okazji Świąt Bożego Narodzenia postanowiliśmy po raz kolejny zastąpić pomocą niesioną rodzinom i bliskim naszych pracowników, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej.

Środki przeznaczane dotychczas na zakup drobnych upominków dla Klientom teraz trafiają do dotkniętych losem rodzin naszych pracowników.

To kto skorzysta w tym roku z naszej pomocy, zależy wyłącznie od Was. Dlatego serdecznie zachęcamy wszystkich naszych pracowników do przekazywania do biura informacji o osobach, rodzinach w potrzebie.

W 2016 roku objęliśmy wsparciem finansowym kilkoro dzieci naszych pracowników. 17-letnia Justyna otrzymała długo wyczekiwany implant słuchowy, 15-letni Klaudiusz cierpiący na dziecięce porażenie mózgowe wziął udział w terapii rehabilitacyjnej, zaś 9-letni Bartosz cierpiący na zanik mięśni usiadł na nowym wózku inwalidzkim. http://www.zeitkraft.pl/pomagamy.html

Pokażmy, że Zeitkraft to firma z sercem!