Kilka słów od Illustro

Kilka słów od Illustro…szkolenie

„Ponownie się spotkaliśmy…” tak możemy rozpocząć kilka zdań podsumowania szkolenia dla brygadzistów, które mieliśmy możliwość przeprowadzić 1 i 2 października 2016 w Łomnicy. Motto tegorocznego spotkania można streścić w pytaniu: „jakie moje wyjątkowe umiejętności powodują, ze jestem brygadzistą Zeitkraft?” W przeciągu dwóch dni warsztatów poprzez różnego rodzaju ćwiczenia, testy i dyskusje wypracowaliśmy taki katalog zachowań. Chcemy go tutaj przedstawić. To kolejno: umiejętność podejmowania decyzji, motywowanie ludzi, rozwiązywanie konfliktów, konsekwencja w działaniu, planowanie – podział pracy, doświadczenie/ fachowość, traktowanie ludzi jako szansy, a nie jako zagrożenia. Te wszystkie umiejętności i dbanie o ich rozwój w codziennej pracy brygadzisty powodują, że Zeitkraft jest wiarygodnym partnerem dla klientów. To z kolei jest gwarancją dla Was pewnej pracy i bezpiecznej przyszłości dla Waszych rodzin.  

Te spotkania za każdym razem świetnie pokazują, że jako brygadziści rozwijacie nie tylko swoją fachowość, ale także sposoby współpracy z Waszymi podległymi pracownikami i pracownikami biura. Bardzo nas cieszy, że wiele naszych wspólnych działań jest dla Was inspiracją do przemyśleń i znajdowania własnych sposobów rozwiązywania codziennych problemów na budowie.

Podsumowując należy dokończyć pierwsze zdanie: „ponownie się spotkaliśmy i nauczyliśmy się czegoś nowego”.  

Bardzo dziękujemy Szefostwu za zaproszenie do poprowadzenia szkolenia w tak pięknym miejscu Wszystkim Uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie w trakcie naszego szkolenia, a pracownikom biura za perfekcyjną organizację i wsparcie w realizacji.    

Grzegorz i Wojciech