Odzież robocza Engelbert Stauss - PRADA wsród ubrań roboczych :)

Sporo naszych pracowników pobrało już z naszej bazy w Opolu ubrania robocze marki STRAUSS. Wasze opinie dotyczące solidności i komfortu noszenia utwierdzają nas w słuszności naszego wyboru. Zapewniamy, że na bieżąco będziemy uzupełniać asortyment ubrań roboczych. Informacji dotyczacych możliwości odbioru ubrań chętnie udzieli Wam Łukasz 722 044 021 z bazy Conexio w Opolu.

Jesteśmy do tego stopnia zadowoleni z ubrań, że postanowiliśmy utożsamić się z marką STRAUSS (struś)

StaussStruass2Straus1

W ostatnich miesiącach coraz więcej naszych Klientów wymaga od elektryków uprawnień do obsługi podestów jezdnych.

Od dłuższego czasu dzięki uzyskanej akredytacji mamy możliwość organizować tego rodzaju kurs w ZEITKRAFT. Od początku roku już blisko 50 elektryków uzyskało uprawnienia. Niebawem zaprosimy na kurs kolejnych naszych elektryków.

Pozdrawiamy i do zobaczenia na sali szkoleniowej!

small

Nasze materiały szkoleniowe

Na samym początku pragniemy Wam mocno PODZIĘKOWAĆ za to, że jesteście z nami i mogliśmy razem celebrować jubileusz 25 lecia Zeitkraft. 
Dlatego chcieliśmy podziękować Wam nie tylko słowami, ale także nagrodami! 
Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie?
Zadanie jest bardzo proste. Wystarczy umieścić komentarz na facebooku Conexio TYM POSTEM https://www.facebook.com/LogistykaConexio z rozwinięciem zdania "WARTO PRACOWAĆ W ZEITKRAFT PONIEWAŻ..." i dopisać 1-2 zdania dlaczego wybraliście właśnie Zeitkraft jako swoje miejsce pracy w Niemczech.
Jedna osoba, może umieścić tylko jeden komentarz!
Konkurs trwa do niedzieli 16 czerwca 24:00h.
Co można wygrać m.in. karty podarunkowe do Decatlona, gadżety firmowe i wiele innych atrakcyjnych nagród.
Czas start! 
!!!Udział w konkursie mogą brać wyłącznie pracownicy firmy Zeitkraft!!!

konkurs 25ZK

Najbliższy weekend stanowić będzie absolutne przełomowy moment w historii naszej firmy – świętujemy jubileusz ćwierćwiecza istnienia firmy Zeitkraft.

Nie zabraknie wspomnień, podziękowań i oczywiście dobrej zabawy. Chętnie podzielimy się z Wami niebawem tymi niesamowitymi chwilami.

zeitkraft 25 jahre 2

Polecenia pracownicze stanowią najlepsze źródło jakościowych rekrutacji w naszej firmie. Dziękujemy i gratulujemy naszym pracownikom, którym w bieżącym miesiącu wypłaciliśmy pierwsze, znacznie wyższe premie za polecenie kolegi do pracy. Zachęcamy do udziału w naszym programie wszystkich pracowników.

Pozdrawiam,

Zespół Zeitkraft

System poleceń Zeitkraft